اجاره کردن اعدام کاربران خبر چند رسانه ای

اجاره کردن: اعدام کاربران خبر چند رسانه ای

گت بلاگز اخبار اجتماعی ورود سامانه بارشی تازه به کشور از روز سه‌شنبه

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به استمرار بارش در غالب نقاط کشور، از ورود سامانه تازه بارشی از روز سه‌شنبه (۲۱ فروردین) خبر داد.

ورود سامانه بارشی تازه به کشور از روز سه‌شنبه

ورود سامانه بارشی تازه به کشور از روز سه شنبه

عبارات مهم : ایران

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به استمرار بارش در غالب نقاط کشور، از ورود سامانه تازه بارشی از روز سه شنبه (۲۱ فروردین) خبر داد.

ایسنا نوشت: احد وظیفه اظهار کرد: سامانه بارشی امروز (۱۹ فروردین) در بعضی نقاط استان های واقع در غرب ، مرکز، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس، شمال شرق، شرق، جنوب شرق، استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز غربی، مرکزی و شرقی باعث رگبار باران و باد شدید خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه امروز شرق خلیج فارس مواج آینده نگری می شود، گفت: فردا (۲۰ فروردین) این اوضاع در بخش هایی از غرب، مرکز، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس، بعضی نقاط شرق، جنوب شرق، دامنه های شمالی و جنوبی البرز غربی و مرکزی رخ خواهد داد.

ورود سامانه بارشی تازه به کشور از روز سه‌شنبه

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه در ساعات بعد از ظهر سه شنبه (۲۱ فروردین) در بعضی نقاط کرمان، سیستان و بلوچستان بارش پراکنده و وزش باد آینده نگری می شود،اظهارکرد: از اواسط روز سه شنبه سامانه بارشی از غرب کشور وارد شده است و باعث رگبار باران و رعد وبرق و وزش باد شدید در بعضی نقاط شمال غرب، غرب، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس می شود.

وی تاکید کرد: این سامانه بارشی در روز چهارشنبه (۲۲ فروردین) تقویت می شود و استان های واقع در نیمه غربی را تحت تاثیر قرار می دهد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به استمرار بارش در غالب نقاط کشور، از ورود سامانه تازه بارشی از روز سه‌شنبه (۲۱ فروردین) خبر داد.

وظیفه در آخر شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران را آینده نگری کرد و گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۲۰ فروردین) نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد با احتمال رعد و برق آینده نگری می شود که بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران دراین روز ۱۷ و ۱۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. آسمان پایتخت در روز سه شنبه (۲۱ فروردین) کمی ابری در بعد از ظهر همراه با زیاد کردن ابر با بیشترین و کمترین دما ۱۸ و ۱۲ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: ایران | مرکزی | فروردین | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz