اجاره کردن اعدام کاربران خبر چند رسانه ای

اجاره کردن: اعدام کاربران خبر چند رسانه ای

گت بلاگز وب‌گردی مشخصات سخت افزاری آیفون 8 ناامیدکننده است

هر روز تصویرهای و شایعات هیجان‌انگیز بیشتری از آیفون ٨ منتشر می‌شود، به‌طوری‌ که حتی بر فروش آیفون ٧ نیز تأثیر گذاشته هست.

مشخصات سخت افزاری آیفون 8 ناامیدکننده است

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، شایعات و تصویرهای هیجان انگیز راجع به آیفون تازه اپل در سال ٢٠١٧، باعث ایجاد هیجان زیادی در بین بازدیدکنندگان شده است هست. به طوری که تیم کوک، مدیرعامل اپل، می گوید این عنوان بر فروش آیفون های کنونی شرکت تأثیر گذاشته و فروش آن ها کمتر از پیش بینی ها بوده هست؛ ولی شرکت خدمات اقتصادی و بانکی «جی پی مورگان» می گوید آخرین خبرها راجع به آیفون ٨ جهت بازدیدکنندگان خوشحال کننده نیست و باعث ناامیدی آن ها خواهد شد.

عبارات مهم : هیجان انگیز – اثر انگشت

بر اساس گزارش مفصل سایت 9to5Mac، اپل در حال برنامه ریزی جهت سه محصول تازه آیفون ٧ اس، آیفون ٧ اس پلاس و مدل پرچم دار آیفون ٨ هست؛ ولی از نظر این سایت، این مدل ها چندان امیدوارکننده نخواهند بود.
جی پی مورگان اعتقاد دارد علی رغم رندرهای خیره کننده ای که از آیفون ٨ در سایت های متفاوت انتشار یافته هست، محصول تازه اپل حاشیه ی کوچک ٤ میلی متری در تمامی اطراف صفحه نمایش نخواهد داشت و مشابه گلکسی اس ٨، صفحه نمایش آن از دو طرف بدون حاشیه، ولی از اوج و پایین حاشیه ای قابل توجه خواهد داشت. شکل زیر طراحی آن را در مقایسه با آیفون های فعلی بهتر نشان می دهد.
جی پی مورگان همچنین در مورد آیفون ٧ اس و آیفون ٧ اس پلاس می گوید این مدل ها هم طراحی راحت ای مشابه سایر گوشی های اپل (از مدل ٦ اس به بعد) خواهند داشت ولی مشابه آیفون ٨ از کناره های آلومینیومی برخوردار خواهند بود و در پشت آن ها از شیشه استفاده می شود.
استفاده از شیشه در طراحی باعث می شود امکان شارژ بی سیم نیز جهت گوشی های تازه اپل فراهم شود. البته این عوض کردن کمی بحث برانگیز هست، چون مشابه آیفون های ٤ و ٤ اس در صورت افتادن، احتمال آسیب جدی وجود دارد. همچنین با ترکیب استیل ضد زنگ و شیشه، آیفون ٨ ظاهر شیک تری خواهد داشت.
جی پی مورگان می گوید اپل هنوز تصمیم خود را راجع به ادغام سنسور اثر انگشت (تکنولوژی تاچ آی دی اپل ) و صفحه نمایش در محصول جدیدش نگرفته هست؛ همان‎طور که در جدول زیر، جلوی سنسور اثر انگشت یک علامت سؤال گذاشته شده است است.
منبع:زومیت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: هیجان انگیز | اثر انگشت | استفاده | استفاده | نمایش | محصول | طراحی | اپل

مشخصات سخت افزاری آیفون 8 ناامیدکننده است

مشخصات سخت افزاری آیفون 8 ناامیدکننده است

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz